Moda Di Centone 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


Sitil Çizgi Şirketler Gurubu %100 Türk sermayesi ile kendi markasını yaratan ve erkek giyim sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen, Türkiye'nin önde gelen Erkek giyim firmasıdır.

Moda Di Centone markası, Sitil Çizgi Şirketler Gurubunun tekstil sektöründe 25 yıllık deneyiminden, iç ve dış pazarlardaki rekabet gücünden, kaliteye duyduğu saygı, işçiliğe gösterdiği özen ve detaylara verdiği önemle, güçlü bir marka olarak şekillenmiştir. Erkek giyim sektöründe kaliteli kumaşları, kaliteli işçilikle buluşturup, klasik giyimin modern stilini ortaya koyan Moda Di Centone markası, geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışında 70 mağazasıyla tüketici ile buluşmaktadır.
 
Kalitenin en rafine çizgisini taşıyan Centone ürünlerinde, kumaştan telaya, düğmeden dikiş ipliğine kadar kullanılan  her malzeme özenle seçilip, kalite standartları onaylanmış tesislerinde dikilerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.
Kurulduğu günden bu güne kalite felsefesinden vazgeçmeyen Sitil Çizgi Şirketler Gurubu, bugün dünyanın önde gelen markalarına yaptığı ihracat ile kendini uluslararası alanda kanıtlamış ve ülke ekonomisi içinde önemli bir kuruluş haline gelmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Giyim,Hazır Giyim,Mağazacılık (Tekstil),Perakende

Firma web sitesi: www.centone.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Moda Di Centone İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ DANIŞMANI (BURSA ANATOLIUM) Bursa Moda Dı Centone
SATIŞ DANIŞMANI (BURSA ANATOLIUM)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde; CENTONE Mağazalar Zincirinin MECİDİYEKÖY mağazasında; SATIŞ DANIŞMANI olarak görev yapabilecek, aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşı aramaktayız.Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Genç, dinamik, yaratıcı ve pozitif, Ticari bakış açısı gelişmiş, Tercihen ERKEK KLASİK GİYİM konusunda deneyimli, Bay,Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MODELİST (YENİBOSNA) İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
MODELİST (YENİBOSNA)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, CENTONE Mağazalar Zincirinin Yenibosna'da ki genel merkezinde MODELİST olarak görev yapabilecek, aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI/ MAĞAZA SORUMLUSU (ANADOLU YAKASI İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
SATIŞ DANIŞMANI/ MAĞAZA SORUMLUSU (ANADOLU YAKASIModa Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde; CENTONE Mağazalar Zincirinin ANADOLU YAKASI'nda bulunan mağazalarına; SATIŞ DANIŞMANI ve MAĞAZA SORUMLUSU olarak görev yapabilecek, aşağıda ki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız.- Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,- Genç, dinamik, yaratıcı ve pozitif,- Ticari bakış açısı gelişmiş,- Tercihen ERKEK KLASİK GİYİM konusunda deneyimli,- Bay, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KUMAŞ VE AKSESUAR DEPO ELEMANI (YENİBOSNA) İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
KUMAŞ VE AKSESUAR DEPO ELEMANI (YENİBOSNA)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, CENTONE Mağazalar Zincirinin YENİBOSNA'da ki genel merkezinde DEPO ELEMANI olarak görev yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.Lise mezunu, En az 3 yıl deneyimli, Stok sorumluluğunu alabilecek, stok düzenini sağlayacak, Dokuma hazır giyim aksesuarlarında tecrübeli, Bilgisayar ( excel, email) kullanabilen, Askerliğini yapmış bay takım arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (TEKİRDAĞ ÇORLU) Tekirdağ Moda Dı Centone
SATIŞ DANIŞMANI (TEKİRDAĞ ÇORLU)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde; CENTONE Mağazalar Zincirinin TEKİRDAĞ ÇORLU mağazasında; SATIŞ DANIŞMANI olarak görev yapabilecek, aşağıda ki nitelikleri taşıyan takım arkadaşı aramaktayız. - Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,- Genç, dinamik, yaratıcı ve pozitif,- Ticari bakış açısı gelişmiş,- Tercihen ERKEK KLASİK GİYİM konusunda deneyimli, - Bay, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST (GALATA) İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
RESEPSİYONİST (GALATA)Moda Dı Centone
GALATA'da bulunan otelimizin Önbüro Departmanında görev yapabilecek aşağıda ki nitelikleri taşıyan RESEPSİYONİST aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI (YENİBOSNA) İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
DEPO ELEMANI (YENİBOSNA)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde, CENTONE Mağazalar Zincirinin YENİBOSNA'da ki genel merkezinde DEPO ELEMANI olarak görev yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız. - Askerlik görevini tamamlamış,- Yenibosna ve yakın çevresinde ikamet eden, - BAY.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (LEVENT) İstanbul(Avr.) Moda Dı Centone
SATIŞ DANIŞMANI (LEVENT)Moda Dı Centone
Sitil Çizgi Şirketler Grubu bünyesinde; CENTONE Mağazalar Zincirinin LEVENT mağazasında; SATIŞ DANIŞMANI olarak görev yapabilecek, aşağıda ki nitelikleri taşıyan takım arkadaşı aramaktayız. - Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,- Genç, dinamik, yaratıcı ve pozitif,- Ticari bakış açısı gelişmiş,- Tercihen ERKEK KLASİK GİYİM konusunda deneyimli, - Bay, Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı