Hedef Güvenlik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK A.Ş., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı Erzurum HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Erzurum ’da  bulunan projemizde görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 32yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,70 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Genel nitelikler:AVCILAR AMBARLI PROJEMİZDE 12/24 SAAT SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek, Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
EYÜP YEŞİLPINAR PROJEMİZDE 8SAAT SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek, Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.), ... HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İSTANBUL Anadolu ve Avrupa yakasında görevlendirmek üzere çok sayıda Ö.G.G. alınacaktır.; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,Vardiyalı sistemde çalışacak, İş disiplinine bağlı, 22-35 yaşları arasında, En az 1.70 boyunda, En az lise ve dengi okul mezunu Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Trabzon HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Trabzon’da  bulunan projemizde görev görevlendirilmek üzere bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Avcılar Ambarlı Liman’da  bulunan projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 30 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden, BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
KARTAL E-5 ÜZERİ  PLAZA PROJEMİZDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİSLERİ ALINACAKTIR. 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  ÜCRET: 1600TL MAAŞ + AGİ + 185 YOL + 190 TİCKET (AYRICA PROJE YEMEK SICAK YEMEK VERİLMEKTEDİR)Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Kocaeli HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
BAŞ İSKELE İZMİT KOLEJ PROJEMİZDE 08-16 SAAT SİSTEMİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİSLERİ ALINACAKTIR. 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  ÜCRET: 1616TL MAAŞ + AGİ + 200 TİCKET (AYRICA PROJE YEMEK SICAK YEMEK VERİLMEKTEDİR)Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
MeydancıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa'da görev yapmak üzere, bahçe meydan görevlisi• 40 yaşını aşmamış,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• Adaylar için Boy-kilo orantılı• Askerlik Hizmetini tamamlamış,. Tercihen B sınıfı sürücü belgeli• İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip• Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.. • Servis ve yemek Fabrikadan Karşılanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Muğla HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Muğla ’da  bulunan projemizde görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 30 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Denizli HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Denizli ’de  bulunan projemizde görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 32 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Manisa HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
GENEL NİTELİKLERManisa 'da .O.S.B. de görev yapmak ve Elit projelerde görev almak üzere çok sayıda Bay- Özel Güvenlik Personeli alınacaktır.·         5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,·         Manisa’da ikamet eden,·         Fiziği ve diksiyonu düzgün,·         Boy Erkek adaylar 1.70 cm. ve üzeri,·         22-40 yaş aralığında·         En az lise ve dengi okul mezunu,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Güvenliği meslek edinmiş,·         Personele maaş+ yol+ yemek+ agi olmak üzere tatmin edici ücret verilecektir.        ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Kırıkkale HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
KIRIKKALE de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek, Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, 23-35 yaşları arasında, Bay adaylar için En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  KIRIKKALE de MAAŞ+AGİ+ YOL ve YEMEK OLAN PROJEMİZE BAY GÜVENLİK ELEMANI ALINACAKTIR.Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Vardiya AmiriHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
(İSTANBUL) Avrupa Yakasında Eyüp bölgesinde AVM projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik ve AVM sektöründe Güvenlik Vardiya Amiri olarak en az 3 yıl deneyimli,Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 30-40 yaşları arasında, En az 1.75 boyunda, En az Lise mezunu (Tercihen lisans veya ön lisans okul mezunu) Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede temel bilgisayar programlarını bilen, 8 saatlik vardiyalı sistemde çalışabilecek,  (İSTANBUL) Avrupa Yakası’ nda MAAŞ+AGİ+YEMEK KUPONU (Ticket) OLAN PROJEMİZE AVM GÜVENLİK VARDİYA AMİRİ ALINACAKTIR. 2100 TL maaş+ 190TL ticket+205 TL yol +AGİNot 1: Ücret çok tatminkardır.Not 2: RESİMLİ başvurular işleme alınacaktır.İŞ TANIMIHizmet verilen projemizde 4857 ve 5188 sayılı kanunlara göre görev yapacak;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa Ulucak girişinde  Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,70 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
SEFAKÖY HALKALI CADDESİNDE BULUNAN PROJEMİZDE 1650 TL MAAŞ + 185 TL YOL PARASI + 250 TL TİCKET + A.G.İİLE 8 SAATLİK SİSTEMDE ÇALIŞACAK ÇOK SAYIDA GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Kocaeli HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
GEBZE BÖLGESİNDE BULUNAN ÇEŞİTLİ PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇOK SAYIDA BAY ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR. ·         5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,·         Projeye ulaşım sorunu olmayan,·         Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,  ·         Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,·         İş disiplinine bağlı,·         Kriz ve stres yönetimine hakim,·         23-40 yaşları arasında,·         Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan,·         İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,·         Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Güvenlik işini meslek edinmiş,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·        Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
E-5 / TUZLA ‘ da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 3 Yıl Deneyimli, Özverili olarak,  Hafta içi 08.00/18.00  düzeninde çalışabilecek,  Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, 20-35 yaşları arasında, En az 1.70 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Diksiyonu Düzgün,   TUZLA – E-5 YAKININDA SERVİS VE YEMEK İMKANI BULUNAN PROJEMİZE HAFTA İÇİ 08.00/18.00 DÜZENİNDE  DAHA ÖNCE RESEPSİYON / DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ  GÜVENLİK ELEMANI ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
4 LEVENTTE BULUNAN PLAZA PROJEMİZDE 1674 TL MAAŞ + 185 TL NAKİT YOL PARASI + 385 TL TİCKET + A.G.İ İMKANLARI İLE 12 SAATLİK SİSTEMDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,  Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-35 yaşları arasında, En az lise mezunu, Bay adaylar için En az 1.80 boyunda, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
E-5 / TUZLA ‘ da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 3 Yıl Deneyimli, Özverili olarak,  08/16 vardiya, düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, 20-35 yaşları arasında, En az 1.70 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Diksiyonu Düzgün,   TUZLA – E-5 YAKININDA SERVİS VE YEMEK İMKANI BULUNAN PROJEMİZE DAHA ÖNCE  OTOMASYONDA ÇALIŞMIŞ CCTV GÖREVLİSİ GÜVENLİK ELEMANLARI ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı