Hedef Güvenlik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK A.Ş., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Anadolu bölümünde dolgun ücretle görev yapmak üzere çok sayıda Bay Ö.G.G. ;5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy 1.75 cm. ve üzeri 22-32 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır.         ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
MeydancıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa'da görev yapmak üzere Bay, bahçe meydan görevlisi• 40 yaşını aşmamış,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• Adaylar için Boy-kilo orantılı• Askerlik Hizmetini tamamlamış,. Tercihen B sınıfı sürücü belgeli• İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip• Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.. • Servis ve yemek Fabrikadan Karşılanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bahçe Bakım Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Bahçe Bakım ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa'da görev yapmak üzere Bay, Bahçivan, bahçe bakım elemanı• 40 yaşını aşmamış,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• Askerlik hizmetini tamamlamış.• İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip• Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.. • Servis ve yemek Fabrikadan Karşılanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Temizlik GörevlisiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa'da görev yapmak üzere Bayan, Ofis temizlik elemanı• 40 yaşını aşmamış,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• Adaylar için Boy-kilo orantılı• İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip• Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.. • Servis ve yemek Fabrikadan Karşılanmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa Ulucak girişinde  Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,70 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Ankara HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERAnkara' da ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Şefi İstanbul(Avr.), ... HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ŞefiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
iSTANBUL Avrupa, Anadolu ve Gebze' deki  Projelerimizde birim şefi olarak görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği veya proje şefliği yapmış, deneyimli,En az önlisans mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, Cctv, Access ve yangın alarm sistemlerini bilen, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen,İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen,BAY, güvenlik birim şefi alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik GörevlisiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
HEDEF GÜVENLİK A.Ş. 19.01.2017 İZMİR İLANIİZMİR Alsancak Bölgesinde buluna projemize BAY ve BAYAN SİLAHLI ÖGG personeller alınacaktır.• SİLAHLI Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,• En az lise veya dengi okul mezunu,• 36 yaşından gün almamış,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• BAY ÖGG Adaylar için Boy-kilo orantılı en az 1,75 m. Boyunda• BAYAN ÖGG Adaylar için Boy-kilo orantılı en az 1,60 m. Boyunda• X- RAY Cihazı kullanabilen , • İyi iletişim kurabilen,  • Diksiyonu düzgün ve iş disiplinine sahip,• 8 Saat Vardiya sisteminde vardiyalı olarak çalışabilecek,• BAY ve BAYAN Güvenlik Görevlileri alınacaktır.• Tüm görüşmeler ve mülakatlar Şirket Merkezimizde yapılmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ÜMRANİYE SARAY MAHALLESİNDE BULUNAN PLAZA PROJEMİZDE 1700 TL MAAŞ + 185 TL NAKİT YOL PARASI + 250 TL TİCKET + A.G.İ İMKANLARI İLE 8 SAATLİK SİSTEMDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-35 yaşları arasında, Bay adaylar için En az 1.80 boyunda, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Bursa HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Bursa  Organize Sanayi Bölgesinde bulunan projemizde görev yapmak üzere Bay Ö.G.G. ;5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy 1.75 cm. ve üzeri 23-33 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Bursa Organize Sanayi Blg. Ulaşımda sorunu olmayan,Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır.         ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Şefi Van HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ŞefiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
VAN merkezde bulunan projemizde birim şefi olarak görevlendirilmek üzere silahsız erkek özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği veya proje şefliği yapmış, deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, Cctv, Access ve yangın alarm sistemlerini bilen, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, BAY, güvenlik birim şefi alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Avcılar Ambarlı Liman’da  bulunan projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 30 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden, BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı