Hedef Güvenlik Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK LTD. ŞTİ., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
BAYRAMPAŞA MAHALLESİ YENİDOĞAN ÇEVRE YOLU CAD. BULUNAN PLAZA PROJEMİZDE 1400 TL MAAŞ + 185 TL YOL PARASI + 200 TL TİCKET+ A.G.İ İMKANLARI İLE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,  Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-40 yaşları arasında, Bay adaylar için En az 1.75 boyunda, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not :Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Aydın Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Kuşadası/Aydın’da bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu, Tercihen Güvenlik MYO mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 36 yaşından gün almamış, Bay adaylar için en az 1,75 m., bayan adaylar için en 1,65 m. boyunda, İstekli, güler yüzlü ve kendisini iyi ifade edebilen, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Tercihen en az bir yabancı dil bilen, Tercihen ofis (word, excel) programlarını kullanabilen, En az 1 yıl otel güvenliğinde tecrübe sahibiBAY ve BAYAN Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Not - 1 :  Kalacak yer ve 3 öğün yemek ihtiyacı karşılanacaktır.           2 :  Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Antalya Oymapınar bölgesindeki enerji santralindeki projemizde görevlendirilmek üzere çok sayıda SİLAHLI özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Manavgat’tan servis bulunmaktadır. Silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,80 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü Antalya Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik MüdürüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Antalya Manavgat bölgesindeki enerji santralindeki projemizde güvenlik müdürü olarak görevlendirilmek üzere silahlı erkek özel güvenlik müdürü aranmaktadır, Manavgat’tan servis bulunmaktadır. Silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği, proje şefliği veya güvenlik müdürlüğü yapmış, deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,80 m. boyunda, Cctv ve yangın sistemlerini bilen, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Silah bilgisi olan, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, Antalya Manavgat veya Oymapınar bölgelerinde ikamet eden,BAY, Güvenlik müdürü alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Kocaeli Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
GEBZE Organize Sanayii Bölgesi Tembelova mevkiinde bulunan projemizde  görevlendirilmek üzere silahlı bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 30 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,80 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Kartal, Maltepe, Pendik, E-5 yol güzergahı servis vardır. 1700 TL. maaş +AGİ+400 Ticket +Servis vardır.BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü Kocaeli, İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik MüdürüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
GEBZE GOSB Bölgesi Tembelova mevkiinde bulunan projemizde güvenlik Müdürü olarak görevlendirilmek üzere silahlı erkek özel güvenlik müdürü aranmaktadır, Silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği veya proje şefliği yapmış, deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,80 m. boyunda, Cctv, Access ve yangın alarm sistemlerine hakim, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen, KARTAL, MALTEPE, TUZLA, DARICA BÖLGESİNE SERVİS VARDIR.BAY, güvenlik müdürü alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
İş Güvenliği UzmanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
En az 2 yıl tecrübeli C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olan, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, OHSAS 18001 konusunda deneyime sahip olan, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, 28- 34 yaş arasında olan, Bay, Askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Muğla Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Muğla  merkezde bulunan projemizde görevlendirilmek üzere erkek özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, güvenlik görevlisi alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
ResepsiyonistHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ÇEKMEKÖY / ÇAVUŞBAŞI YOLU ÜZERİNDE BULUNAN PROJEMİZE BAYAN RESEPSİYONİST GÖREVLİSİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTA İÇİ: 08:00-18:00 HAFTA SONU: TATİL ÜCRETLENDİRME:1.500 MAAŞ+170 YOL+AGİ+YEMEK  Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, 22-37  yaşları arasında olmak, Adaylar için En az 1,65 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
YAKIN KORUMA/MAKAM ŞOFÖRÜ Karşıyaka-İZMİR’DE ikamet eden, Silahlı Kuvvetler’den veya Emniyet’ten emekli, En az 1,80 boyunda ve orantılı kiloya sahip, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, İş disiplinine bağlı, Kötü alışkanlıkları bulunmayan, Önerilen işe uygun tecrübesi bulunanYakın koruma ve makam şoförü alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir, Muğla Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
DALAMAN, BODRUM ve ÇEŞME’de BAY-BAYAN Dalaman, Bodrum ve Çeşme’de bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu, Tercihen Güvenlik MYO mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 36 yaşından gün almamış, Bay adaylar için en az 1,75 m., bayan adaylar için en 1,65 m. boyunda, İstekli, güler yüzlü ve kendisini iyi ifade edebilen, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Tercihen en az bir yabancı dil bilen, Tercihen ofis (word, excel) programlarını kullanabilen, En az 1 yıl otel güvenliğinde tecrübe sahibiBAY ve BAYAN Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Not - 1 :  Kalacak yer ve 3 öğün yemek ihtiyacı karşılanacaktır.           2 :  Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Aydın, Muğla Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
CankurtaranHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Bodrum, Dalaman ve Didim’de bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Cankurtaran Bröve (Altın-Gümüş-Bronz) sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Özverili olarak vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Tercihen yabancı dil (ingilizce) bilen,Çok sayıda Bay/Bayan Cankurtaran personeli alınacaktır. Yatacak ve yemek ihtiyacı firmamızca karşılanacaktır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Manisa Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Manisa 'da .O.S.B. de görev yapmak ve Elit projelerde görev almak üzere çok sayıda Bay- Özel Güvenlik Personeli alınacaktır. 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy Erkek adaylar 1.70 cm. ve üzeri, 22-40 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu,  Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Şehir dışından gelecek personel için lojman imkanı, Personele maaş+ yol+ agi olmak üzere tatmin edici ücret verilecektir.       ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Kocaeli Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Genel nitelikler:KOCAELİ/ GEBZEDE ’de B ulunan Çeşitli Projelerimizde görevlendirilmek üzere;.5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Lise ve dengi okul mezunu,  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş 20-38 yaşları arasında Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak  BAY / BAYAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ  Alınacaktır. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Bursa Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Bursa  Organize Sanayi Bölgesinde bulunan projemizde görev yapmak üzere Bay Ö.G.G. ; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy 1.75 cm. ve üzeri 23-33 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Bursa Organize Sanayi Blg. Ulaşımda sorunu olmayan, Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır.        ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Manisa Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Manisa 'da .O.S.B. de görev yapmak ve Elit projelerde görev almak üzere , çok sayıda Bay- Özel Güvenlik Personeli alınacaktır. 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy Erkek adaylar 1.70 cm. ve üzeri, 22-40 yaş aralığında B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen En az lise ve dengi okul mezunu,  Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Şehir dışından gelecek personel için lojman imkanı, Personele maaş+ yol+ agi olmak üzere tatmin edici ücret verilecektir.       ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
KARTAL MALTEPE  BÖLGESİNDE   BULUNAN  PLAZA  PROJEMİZDE8 SAATLİK SİSTEMDE,GÜVENLİK  GÖREVLİSİ  OLARAK ÇALIŞACAK 1670 YOL ÜCRETİ VE NAKDİ YARDIMLAR DAHİL +AGİ +400 TİCKET KART 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, 22-35 yaşları arasında olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, En az lise ve dengi okuldan mezun olmak. Görevi gereği tüm çalışanlar ve ziyaretçiler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek, Adaylar için En az Bay1.75 cm Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not  : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik GörevlisiHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
KUTKÖY ŞEYHLİ’DE BULUNAN FABRİKA PROJEMİZDE 8 SAAT 3 VARDİYA  SİSTEMİNDE  ÇALIŞACAK  BAY  GÜVENLİK PERSONELİ ALINACAKTIR. ÜCRETLENDİRME: 1.600  TL MAAŞ+AGİ+SERVİS+ YEMEK     5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, 22-37  yaşları arasında olmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Adaylar için En az 1,70 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı