Hedef Güvenlik Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK LTD. ŞTİ., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de  bulunan Otel projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 35 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
İzmir Kemalpaşa’ da  Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere personel alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Şoför/SürücüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
iZMİR ŞOFÖR İZMİR’de bulunan otel projemizde görevlendirilmek üzere; SRC-2 Belge sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 35 yaşından gün almamış, En az1,75 m. boyunda kilo orantılı İstekli, güler yüzlü ve kendisini iyi ifade edebilen, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Aktif araç kullanabilen ve tecrübe sahibiBAY şoför alınacaktır.Not - :  Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
İstanbul Avcılar Ambarlı Liman’da  bulunan projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 30 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
BATI ATAŞEHİR’de  bulunan Plaza projemize görevlendirilmek üzere BAY Ö.G.G. ;   5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 3 Yıl Deneyimli, Özverili olarak,  12/24 vardiya, düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, 20-35 yaşları arasında, En az 1.75 boyunda, Askerlik hizmetini tamamlamış Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Diksiyonu Düzgün,  BATI ATAŞEHİR’DE BULUNAN PLAZA PROJEMİZE 1550 TL MAAŞ+185 YOL+275 TICKET+AGİ ÖZLÜK HAKLARI İLE ÇOK SAYIDA BAY GÜVENLİK ELEMANLARI ALINACAKTIR.  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Ankara Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ANKARA Birlik Mahallesin’ de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 25-35 yaşları arasında,  Bay adaylar için en az 1.75 boyunda, Bayan 1,65 Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, (BAY) Ankara Birlik Mahallesin’ de MAAŞ+AGİ+YEMEK+YOL ÜCRETİ OLAN PROJEMİZ’ E   (BAY, BAYAN) GÜVENLİK GÖREVLİLERİ  ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü Ankara Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik MüdürüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ANKARA Çankaya, Birlik Mahallesin’ de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 30-40 yaşları arasında,  En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, ANKARA,ÇANKAYA, BİRLİK MAHALLESİN’ de MAAŞ+AGİ+YEMEK+YOL ÜCRETİ OLAN PROJEMİZE   GÜVENLİK MÜDÜRÜ ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Müdürü İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik MüdürüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
İSTANBUL-Ümraniye’ de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 30-40 yaşları arasında,  En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, İSTANBUL-Ümraniye’ de MAAŞ+AGİ+YEMEK ÜCRETİ+YOL ÜCRETİ OLAN PROJEMİZE   GÜVENLİK MÜDÜRÜ ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik ile çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
İSYANBUL-Ümraniye’ de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 25-35 yaşları arasında,  En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, İSTANBUL-Ümraniye’ de MAAŞ+AGİ+YEMEK ÜCRETİ+YOL ÜCRETİ OLAN PROJEMİZ’ E   GÜVENLİK GÖREVLİLERİ  ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
AVCILAR AMBARLI PETROL OFİSİ CAD. BULUNAN FABRİKA PROJEMİZDE 1800 TL MAAŞ + 185 TL YOL PARASI + YEMEK + A.G.İ İLE ÇALIŞACAK ÇOK SAYIDA BAY GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR.  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-40 yaşları arasında, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Muğla Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Muğla merkez’de  bulunan projemizde görevlendirilmek üzere özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Antalya ’da  bulunan projemizde görevlendirilmek üzere özel bay güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cankurtaran Aydın, Muğla Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
CankurtaranHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Bodrum, Dalaman ve Didim’de bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Cankurtaran Bröve (Altın-Gümüş-Bronz) sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Özverili olarak vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Tercihen yabancı dil (ingilizce) bilen,Çok sayıda Bay/Bayan Cankurtaran personeli alınacaktır. Yatacak ve yemek ihtiyacı firmamızca karşılanacaktır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Ankara Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ARANAN NİTELİKLERAnkara Eskişehir yolu , 8 saatlik, Çalışma şartları ve Hak edişleri yüksek  projemizde, görevlendirilmek üzere bay Ö.G.G. alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 32 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Edirne Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Edirne Merkez de bulunan projemizde görevlendirilmek üzere; Bay Ö.G.G. personeli, 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 22-32 yaşları arasında, En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Tercihen ofis programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Şefi Edirne Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ŞefiHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Edirne merkezde bulunan projemizde birim şefi olarak görevlendirilmek üzere silahsız erkek özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği veya proje şefliği yapmış, deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, Cctv, Access ve yangın alarm sistemlerini bilen, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen,BAY, güvenlik birim şefi alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik GörevlisiHedef Güvenlik Ltd. Şti.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
Çeşme/İzmir’de bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu, Tercihen Güvenlik MYO mezunu, Güvenlik işini meslek edinmiş, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 36 yaşından gün almamış, Bay adaylar için en az 1,75 m., bayan adaylar için en 1,65 m. boyunda, İstekli, güler yüzlü ve kendisini iyi ifade edebilen, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Tercihen en az bir yabancı dil bilen, Tercihen ofis (word, excel) programlarını kullanabilen, En az 1 yıl otel güvenliğinde tecrübe sahibiBAY ve BAYAN Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Not - 1 :  Kalacak yer ve 3 öğün yemek ihtiyacı karşılanacaktır.           2 :  Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Güvenlik Müdürü İstanbul(Asya) Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Saha Güvenlik MüdürüHedef Güvenlik Ltd. Şti.
 İSTANBUL ANADOLU BÖLGESİNDE İKAMET EDEN TECRÜBELİ OPERASYON  MÜDÜRÜ;    CCTV (Otomasyon) bilgisine sahip olmak, İyi derecede Bilgisayar (Ofis Programları )kullanabilmek, Access kartlı Geçiş Sistemlerini kullanabilmek, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, 32-45 yaşları arasında olmak, Güvenlik Yöneticiliği ve Operasyon yürütme alanında en az 5 yıl tecrübeli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Görevi gereği tüm işverenler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not  : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Manisa Hedef Güvenlik Ltd. Şti.
Güvenlik ElemanıHedef Güvenlik Ltd. Şti.
GENEL NİTELİKLERManisa 'da .O.S.B. de görev yapmak ve Elit projelerde görev almak üzere çok sayıda Bay- Özel Güvenlik Personeli alınacaktır.·         5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,·         Manisa’da ikamet eden,·         Fiziği ve diksiyonu düzgün,·         Boy Erkek adaylar 1.70 cm. ve üzeri,·         22-40 yaş aralığında·         En az lise ve dengi okul mezunu,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Güvenliği meslek edinmiş,·         Personele maaş+ yol+ yemek+ agi olmak üzere tatmin edici ücret verilecektir.        ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı