Hedef Güvenlik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK A.Ş., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
KURTKÖY (ŞEYHLİ) ‘ de  BULUNAN FABRİKA PROJEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE  8 SAAT 3 VARDİYA SİSTEMİNDE 1.800 NET MAAŞ+AGİ+SERVİS+YEMEK ÜCRETLENDİRMESİ İLE ÇALIŞACAK ÇOK SAYIDA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR. ·         5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,·         Projeye ulaşım sorunu olmayan,·         Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,  ·         Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,·         İş disiplinine bağlı,·         Kriz ve stres yönetimine hakim,·         23-40 yaşları arasında,·         Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan,·         İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable,·         Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Güvenlik işini meslek edinmiş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
KOZYATAĞI E5 KENARINDA BULUNAN PLAZA PROJEMİZDE 1615 TL MAAŞ + 185 TL NAKİT YOL PARASI + 300 TL TİCKET + A.G.İ İMKANLARI İLE 8 SAATLİK SİSTEMDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,  Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-35 yaşları arasında, En az lise mezunu, Bay adaylar için En az 1.80 boyunda, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Anadolu bölümünde dolgun ücretle görev yapmak üzere çok sayıda Bay Ö.G.G. ;5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy 1.75 cm. ve üzeri 22-32 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır.         ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Asya) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ÜMRANİYE SARAY MAHALLESİNDE BULUNAN PLAZA PROJEMİZDE 1700 TL MAAŞ + 185 TL NAKİT YOL PARASI + 250 TL TİCKET + A.G.İ İMKANLARI İLE 8 SAATLİK SİSTEMDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip,  Güvenlik sektöründe asgari 1 Yıl Deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilen, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak Vardiyalı Çalışma Düzeninde çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı,İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 23-35 yaşları arasında, Bay adaylar için En az 1.80 boyunda, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Ankara HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERAnkara' da ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu Manisa HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Operasyon SorumlusuHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Manisa Merkez ofisimize bağlı görev yapabilecek Operasyon sorumlusu; Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi Tercihen üniversite mezunu (TSK veya Genel Kolluk’ tan emekli personel başvuruları da değerlendirilecektir),Güvenlik yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, 5188 ve 4857 sayılı Kanunların uygulamalarına hakim, MS Ofis uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatleri ile yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Yazışma ve raporlama yapabilecek, Askerliğini yapmış Seçme, yerleştirme işinde tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Kişisel iletişim yönü kuvvetli, Hızlı ve yoğun bir tempoda, esnek çalışma saatlerinde mesaisini harcayabilecek,Seyahat engeli olmayan, Manisa’da ikamet eden, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Operasyon Sorumlusu yürütebilecek  personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Torbalı’ da  Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, Özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
HEDEF GÜVENLİK A.Ş. KEMERALTI – KONAK GİYİM MAĞAZASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE • Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi,• Alış veriş ve Giyim Mağazalarında Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış,• En az 1 yıl deneyimli,• Adli sicil kaydı bulunmayan,• Boy-kilo orantılı ,• BAY Güvenlik Görevlisi alınacaktır,• Maaş + Agi + Yol Ücreti + Ticket Yemek Kartı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Avcılar Ambarlı Liman’da  bulunan projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 30 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden, BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cankurtaran Aydın, Muğla HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
CankurtaranHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Dalaman, Bodrum, Didim de bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde görevlendirilmek üzere; Cankurtaran Brövesine sahip, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az 1 yıl deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Özverili olarak vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Cankurtaran işini meslek edinmiş,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Muğla HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Gündoğan-Bodrum-Dalaman /MUĞLA ' da bulunan projelerimize;Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu, 36 yaşından gün almamış, Adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip Lojman şartlarında YAZ ve KIŞ yatılı kalabilecek, Kalacak Lojman ve 3 öğün yemek Projeden karşılanmaktadır. BAY Güvenlik Görevlileri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Manisa HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
GENEL NİTELİKLERManisa 'da .O.S.B. de görev yapmak ve Elit projelerde görev almak üzere çok sayıda Bay- Özel Güvenlik Personeli alınacaktır.·         5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan,·         Manisa’da ikamet eden,·         Fiziği ve diksiyonu düzgün,·         Boy Erkek adaylar 1.70 cm. ve üzeri,·         22-40 yaş aralığında·         En az lise ve dengi okul mezunu,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Güvenliği meslek edinmiş,·         Personele maaş+ yol+ yemek+ agi olmak üzere tatmin edici ücret verilecektir.        ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
C Sınıfı İş Güvenliği UzmanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
GENEL NİTELİKLER:En az 1 yıl tecrübeli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olan, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,OHSAS 18001 konusunda deneyime sahip olan, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, Sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, 28- 34 yaş arasında olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır;Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı