Hedef Güvenlik A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998'de Türkiye'nin en iyi güvenlik şirketi olma misyonu ile kurulan HEDEF GÜVENLİK A.Ş., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibi ile özel güvenlik sektöründe profesyonel çözümler üreten Hedef Güvenlik, faaliyetlerini Türkiye'nin her yerinde başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. HEDEF GÜVENLİK, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli, sektörün en saygın ve tecrübeli şirketlerinden biridir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Uygulama Yönetmeliği kapsamında, her yerde ve her koşulda, kalite ilkelerinden ödün vermeden, hizmetin kaynağı olan insanı, planlı ve programlı yapılacak eğitim ve denetimle kalite standartlarımıza ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarıyla bütünleşmiş, işinde uzman, sözünde dürüst ve sistemlerini sürekli olarak iyileştiren bir güvenlik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

Bütün uygulamalarda 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama yönetmeliği kapsamında hareket etmek,
Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek gayreti içinde olmak,
Sözleşme esaslarına sadık kalmak,
Dürüst, samimi, iyi niyetli olmak,
Yapılamayacakları vaadetmemek,
Vaadedileni mutlaka yapmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Güvenlik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.hedefguvenlik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.00

Açıklama: Çalışma saatlerimiz değişkenlik gösterebilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)

Diğer: Sosyal ve yan haklar projeye göre değişkenlik gösterebilir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Hedef Güvenlik A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Elemanı Trabzon HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
TRABZON  BÖLGESİNDE  BULUNAN PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BAYAN GÜVENLİK ELEMANI;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, En az lise veya dengi okul mezunu olmak, İyi seviyede bilgisayar kullanabiliyor olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, 20-30 yaşları arasında olmak, Görevi gereği tüm personel ve ziyaretçiler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Özverili olarak Gündüz Vardiyasında çalışabilecek, Adaylar için En az 1.65 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Şefi Balıkesir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ŞefiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Balıkesir  merkezde bulunan projemizde birim şefi olarak görevlendirilmek üzere erkek özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiya amirliği veya proje şefliği yapmış, deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, Cctv, Access ve yangın alarm sistemlerini bilen, Personel idaresi, puantaj, raporlama ve vardiya sistemlerini bilen, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş, Bilgisayar ofis (word, excel) programlarını iyi derecede kullanabilen,BAY, güvenlik birim şefi alınacaktır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik GörevlisiHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
ARANAN NİTELİKLERİzmir Merkez’ de ve ilçelerinde, Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere çok sayıda bay Ö.G.G. alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 35 yaşından gün almamış, Erkek adaylar için, Askerlik hizmetini tamamlamış,  En az 1,70 m.  boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Bursa HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Bursa  Organize Sanayi Bölgesinde bulunan projemizde görev yapmak üzere Bay Ö.G.G. ; 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Boy 1.75 cm. ve üzeri 23-33 yaş aralığında En az lise ve dengi okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güvenliği meslek edinmiş, Bursa Organize Sanayi Blg. Ulaşımda sorunu olmayan, Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır.        ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafsız özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Avcılar Ambarlı Liman’da  bulunan projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 30 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Müdürü Kocaeli HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Proje MüdürüHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
( TAYSAD) TOSB’ da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 30-45 yaşları arasında,  En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, (TAYSAD ) TOSB’ da MAAŞ+AGİ+YEMEK+SERVİS’i OLAN PROJEMİZE   PROJE MÜDÜRÜ  ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Şoför/SürücüHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
iZMİR ŞOFÖR İZMİR’de bulunan otel projemizde görevlendirilmek üzere; SRC-2 Belge sahibi, En az lise veya dengi okul mezunu Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, 35 yaşından gün almamış, En az1,75 m. boyunda kilo orantılı İstekli, güler yüzlü ve kendisini iyi ifade edebilen, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Aktif araç kullanabilen ve tecrübe sahibiBAY şoför alınacaktır.Not - :  Fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Kocaeli HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Proje MüdürüHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
( TAYSAD) TOSB’ da bulunan projemizde görevlendirilmek üzere;  5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe  Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek,   Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 30-45 yaşları arasında,  En az 1.75 boyunda, Lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, (TAYSAD ) TOSB’ da MAAŞ+AGİ+YEMEK+SERVİS’i OLAN PROJEMİZE   PROJE MÜDÜRÜ ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır.Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de  bulunan Otel projemizde 8 saatlik vardiyalı sistemde görevlendirilmek üzere bay özel güvenlik görevlisi aranmaktadır, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Vardiyalı çalışma sistemine göre çalışmış ve deneyimli, En az lise veya dengi okul mezunu (Tercih Sebebi), 35 yaşını geçmemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, uyum içerisinde çalışacak, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hâkim, Güvenlik işini meslek edinmiş, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uygun hareket eden,BAY, özel güvenlik personeli.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Elemanı İzmir HEDEF GÜVENLİK A.Ş.
Güvenlik ElemanıHEDEF GÜVENLİK A.Ş.
İzmir Kemalpaşa’ da  Çalışma şartları ve Hak edişleri uygun  projelerimizde, görevlendirilmek üzere personel alınacaktır; Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, En az lise veya dengi okul mezunu, 33 yaşından gün almamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1,75 m. boyunda, İyi iletişim kurabilen ve diksiyonu düzgün, İş disiplinine bağlı, Güvenlik işini meslek edinmiş,BAY, özel güvenlik personeli aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı