Derya Büro Malzemeleri-Noki 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


http://www.noki.com.tr

Derya Büro Malzemeleri, ofis sarf malzemeleri tedariği yapan, bir ofiste tüketilen elektronik hariç tüm ürünleri portföyünde bulunduran, hem üretim hem de ithalat yaparak kaliteli ürün, kaliteli servis sağlayan bir firmadır.

Elba dosyalama ürünleri, Oxford defterleri, NOKI dosyalama ve yazı gereçleri, STD zımba ve delgeçleri, Hi-Text yazı gereçleri ile tüketicilerin hizmetine en uygun ürünleri sunmaktayız. Bu markalarımız, Türk ve çevre pazarlarda en çok bilinen markalar arasındadır.

Adapazarı tesislerimizde 1996 yılından beri PP dosyaları üretirken, Hadımköy İstanbul tesislerimizde klasör üretimi ve logistik hizmetleri vermekteyiz.


Tarihçe

1994 yılında Yusuf Kohen tarafından temelleri atılan Derya Büro Malzemeleri, kırtasiye dünyasına ofis sarf malzemeleri ithal ederek giriş yaptı. 1996 yılında polipropilen bazlı dosyalama ürünleri üretimine Adapazarı’nda küçük bir atölyede başlayan firma hızla büyüyerek konusunda hem Türkiye’de hem de çevre ülkelerde NOKI markasıyla aranan önemli bir oyuncu oldu.
2000 yılında üretimde dikey büyüme sağlanarak aynı çatı altında hem aramal hem de bitmiş ürün üretimine geçen firmamız, kısa sürede PP dosyalama ürünleri segmentinde Avrupa’nın en ciddi üreticilerinden biri konumuna geldi.

Fransız kırtasiye devi Hamelin SA. 2010 yılında şirketin çoğunluk hisselerini, 2013 yılında da tüm hisseleri satın alarak Derya Büro Malzemeleri A.Ş.’nin tek hissedarı oldu.


Değerlerimiz

Güven:  İş ilişkisinde olduğumuz tüm bileşenlere, çalışanlarımıza, onların profesyonelliklerine güven duymak, güven vermek, iş hayatımızın temeline güven kavramını yerleştirmek…

Saygı: En başta ürünlerimizi tüketen son kullanıcıların haklarına, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimizin katkılarına saygı duymak…

Bilinç: İçinde yaşadığımız toplum ve doğanın sürdürebilirliğine katkıda bulunmak, hiç olmazsa zarar vermekten kaçınmak…

Süreklilik: Kararlarımızı günlük çıkarlar yerine uzun vadeli şirket çıkarlarına hizmet edecek bir vizyonla almak

Karakter: Mütevazi ve basiretli olabilmek…

Kuruluş Tarihi
1994

 

Faaliyet Alanı
1-Dosyalama ürünleri üretimi, satış ve dağıtımı

2- Genel kırtasiye malzemeleri ithalatı ve satış ve dağıtımı.

  

Ücret Politikası
Aylık sabit ücret ödenmektedir. Çalışanla karşılıklı mutabık kalınan hedeflere ulaşma oranına bağlı olarak prim verilebilmektedir.

 

Eleman Seçim Prosedürü
Başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri,Ofis / Büro Malzemeleri,Kırtasiye,Ticaret,İthalat - İhracat

Firma web sitesi: www.noki.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 250-349


Derya Büro Malzemeleri-Noki İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.