Tunaylar 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1936


Türkiye'nin en eski tartı aleti üreticilerinden biri olan Tunaylar 1936 yılında kurularak mekanik baskül ve taşıt kantarları imalatı ile faaliyetlerine başlamış, 1980'li yıllarda elektronik tartım sistemleri üzerine yoğunlaşarak ülkemizde ilk elektronik taşıt kantarının imalatçısı olmuştur. Günümüzde taşıt kantarı sektöründe ülkemizin lider firmasıdır.

Firmamızın başlıca faaliyet alanını endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteği oluşturmaktadır. Bu çerçevede elektronik taşıt, vagon, sabit ve portatif aks kantarları; platform, monoray, transpalet, dolum baskülleri; tank, silo, bunker tartımı ve ağırlık kontrollü dolum ve dozajlama sisitemleri; tartı ve tartım göstergeleri ve aksesuarlarının üretiminin yanında, bant, silo, vinç kantarları; kütle, kütle setleri, yük hücreleri satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda baskül ve tartım sistemleri tasarlanarak üretimi yapılmaktadır.

Tunaylar ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, 2014/31 EU Tip Onayı, CE, Metrolojik CE, OIML ve GOST gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikaları ile müşteri beklentilerine en yüksek kalitede cevap vermektedir. Üretim ve satışını yapmış olduğumuz tartı aletleri ve diğer enstrümanların tamamı kendi alanları ile ilgili standartlarda uygunluk belgelerine sahiptir.

Firmamız bugün itibariyle Esenyurt'da yer alan 7.000 m2 imalat tesisinde uzman ve eğitimli personeli, ülke geneline yayılmış donanımlı servis ağı ve dünya çapında tanınmış çözüm ortaklıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alışveriş, üretim ve sağlık başta olmak üzere hayatımızın her alanında kullandığımız tartı aletlerinin dürüst ve güvenilir bir yaşam içindeki olmazsa olmaz yerinin ve öneminin bilincinde olan firmamız sunduğu ürünleri teknolojideki son ilerlemeleri takip ederek devamlı geliştirmektedir.

Türkiye pazarında lider konumunu muhafaza eden firmamız yurtdışında da pek çok ülkeye hizmet vermekte ve ihracat oranını her geçen gün arttırmaktadır. Hedefimiz, müşterilerinin ve çalışanlarının gurur kaynağı olan şirketimizi her geçen gün daha ileriye taşımak ve sektöründe sürekli lider konumda kalmasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ileri teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi anahtar kavramlar sürekli ön planda tutulmaktadır. 

"Tunaylar" markası bugün kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler

Firma web sitesi: www.tunaylar.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneTunaylar İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler MüdürüTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Şirketimizin Esenyurt bölgesindeki merkezinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "SATIŞ SONRASI HİZMETLER MÜDÜRÜ" aranmaktadır.Üniversitelerin en az 2 yıllık teknik eğitim veren önlisans bölümlerinden veya tercihen 4 yıllık lisans eğitimi veren mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Minimum 10 yıl iş, 5 yıl alanı ile ilgili deneyim sahibi olmak, İyi derecede teknik İngilizce bilmek ve konuşmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak, Dinamik ve sonuç odaklı olmak,  İstanbul Avrupa yakasında (Esenyurt) çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti gelişmiş, İç motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Başlıca faaliyet alanı endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı ve satışı olan şirketimizin satış departmanında görevlendirilmek üzereSatış Mühendisi alınacaktır.Genel NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Endüstriyel ürün ve proje satışını gerçekleştirebilecek düzeyde teknik altyapıya sahip.Çok iyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış B sınıfı sürücü ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknikeriTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Esenyurt Akçaburgaz bölgesinde bulunan fabrikamızda teknik servis departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere elektrik-elektronik teknisyeni/teknikeri aranmaktadır.Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokulu elektrik/elektronik/endüstriyel elektronik bölümlerinden mezunElektrik, Elektronik ve Otomasyon konularına hakim, Saha Montajı, devreye alma,  bakım, onarım, konularında tecrübesi olan, Yeniliklere kısa sürede uyum sağlayabilecek, Sorumluluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İşyerimize yakın ikamet eden(Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Kıraç) B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış bay aday,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Ofis ElemanıTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Esenyurt Akçaburgaz bölgesinde bulunan şirketimizin Satış ve Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere iyi derecede ingilizce bilen Ofis Elemanı aranmaktadır.En az lise veya 2 yıllık önlisans mezunu (Tercihen yeni mezun) Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli İngilizce bilen İleri düzeyde bilgisayar ve Ofis programlarını kullanabilen (Word, Excel vb.)Telefonda iletişim becerisi yüksek, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip Yüksek analitik düşünce ve iletişim becerisi olan Motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı çalışabilecek B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı