Tunaylar 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1936


Türkiye'nin en eski tartı aleti üreticilerinden biri olan Tunaylar 1936 yılında kurularak mekanik baskül ve taşıt kantarları imalatı ile faaliyetlerine başlamış, 1980'li yıllarda elektronik tartım sistemleri üzerine yoğunlaşarak ülkemizde ilk elektronik taşıt kantarının imalatçısı olmuştur. Günümüzde taşıt kantarı sektöründe ülkemizin lider firmasıdır.

Firmamızın başlıca faaliyet alanını endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteği oluşturmaktadır. Bu çerçevede elektronik taşıt, vagon, sabit ve portatif aks kantarları; platform, monoray, transpalet, dolum baskülleri; tank, silo, bunker tartımı ve ağırlık kontrollü dolum ve dozajlama sisitemleri; tartı ve tartım göstergeleri ve aksesuarlarının üretiminin yanında, bant, silo, vinç kantarları; kütle, kütle setleri, yük hücreleri satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir. Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda baskül ve tartım sistemleri tasarlanarak üretimi yapılmaktadır.

Tunaylar ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi, 2014/31 EU Tip Onayı, CE, Metrolojik CE, OIML ve GOST gibi ulusal ve uluslararası alanda geçerli sistem ve ürün sertifikaları ile müşteri beklentilerine en yüksek kalitede cevap vermektedir. Üretim ve satışını yapmış olduğumuz tartı aletleri ve diğer enstrümanların tamamı kendi alanları ile ilgili standartlarda uygunluk belgelerine sahiptir.

Firmamız bugün itibariyle Esenyurt'da yer alan 7.000 m2 imalat tesisinde uzman ve eğitimli personeli, ülke geneline yayılmış donanımlı servis ağı ve dünya çapında tanınmış çözüm ortaklıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alışveriş, üretim ve sağlık başta olmak üzere hayatımızın her alanında kullandığımız tartı aletlerinin dürüst ve güvenilir bir yaşam içindeki olmazsa olmaz yerinin ve öneminin bilincinde olan firmamız sunduğu ürünleri teknolojideki son ilerlemeleri takip ederek devamlı geliştirmektedir.

Türkiye pazarında lider konumunu muhafaza eden firmamız yurtdışında da pek çok ülkeye hizmet vermekte ve ihracat oranını her geçen gün arttırmaktadır. Hedefimiz, müşterilerinin ve çalışanlarının gurur kaynağı olan şirketimizi her geçen gün daha ileriye taşımak ve sektöründe sürekli lider konumda kalmasını sağlamaktır. Bu hedef doğrultusunda ileri teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyeti gibi anahtar kavramlar sürekli ön planda tutulmaktadır. 

"Tunaylar" markası bugün kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler

Firma web sitesi: www.tunaylar.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneTunaylar İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Servis Yöneticisi İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Teknik Servis YöneticisiTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Firmamızın Teknik Servis Departmanı'ndaTeknik Servis Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere:·         Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği veya Elektrik, Elektronik, Otomasyon bölümlerinden mezun,·         Makinelerin ve kontrol otomasyon sistemlerinin kurulumu; bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli,·         5 Yıldan fazla Yöneticilik tecrübesine sahip,·         Servis ağı yönetiminde tecrübeli,·         İyi seviyede İngilizce bilen,·         İletişim, ifade ve temsil yetenekleri gelişmiş,·         Öğrenmeye ve gelişime açık,·         İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim,·         Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş,·         Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,·         Microsoft Office programlarına hakim,·         Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanan,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,.         Kıraç Bölgesine Ulaşım problemi olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Tunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİTunaylar Baskül San. Tic. A.Ş.
Başlıca faaliyet alanı endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı ve satışı olan şirketimizin satış departmanında görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi alınacaktır.Genel NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Endüstriyel ürün ve proje satışını gerçekleştirebilecek düzeyde teknik altyapıya sahip.Çok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış B sınıfı sürücü ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay veya Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı