Tora Petrol 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998


1998 yılında İstanbul’da kurulan TORA-Petrol Ürünleri Mühendisliği Elektrik ve Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. akaryakıt, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermektedir. Projelendirme, uygulama, periyodik ve koruyucu bakım, makine teçhizat üretim ve hazır ürün satışı faaliyetlerinin yanı sıra, isteğe yönelik (terzi modeli) profesyonel çözümler üreten bir kuruluştur.

TORA A.Ş. kurucuları ve üst yönetimi petrol arama da dâhil, akaryakıt sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş mühendislerden oluşmakla, sektörde en fazla uzman mühendis istihdam eden Firma konumundadır.

İlklerin öncüsü olan TORA, akaryakıt servis sektöründe koruyucu bakım programını tasarlamış, ilk uygulamasını başlatmış ve bu önemli hizmeti sektöre kazandırmıştır. Koruyucu bakım programını eş zamanlı olarak dünyada ilk olarak uygulanan “uzaktan riskli ortam monitörleme” projesini de on yılı aşkın süredir Ülkemizde başarı ile sürdürmektedir.

TORA, temsilcisi ve çözüm ortağı olduğu dünyanın önde gelen firmalarının “Avrupa Yükleniciler” listesinde yer alarak Avrupa ülkelerinde iş yapma yetkisine layık görülmüştür.

TORA, her biri konularında dünya lideri olan bir çok markanın Türkiye’de ve yakın coğrafi bölgelerde münhasır temsilciliğini sürdürmektedir

TORA, akaryakıt istasyonu altyapı, inşaat, tesisat, pompa, dalgıç, LED aydınlatma, hava su saati, mekanik, dispenser, elektrik ve otomasyon ile ilgili işlemlerin yanı sıra, petrol depolama/dağıtım firmalarına ve bünyelerinde akaryakıt depolama tesisi bulunduran endüstriyel tesislere mühendislik-proje-danışmanlık hizmetleri, gerekli ekipman temini, tesisi/montajı hizmetleri de vermektedir.

Son nesil fırçalı/fırçasız otomatik araç yıkama sistemleri, tünel tipi yıkama ünitelerinin temin, tesis ve servisinde pazar lideri konumundadır.

TORA, alternatif ve yenilenebilir çevre dostu enerjiler konusunda yürüttüğü AR-GE çalışmaları ve teknolojik uygulamaların yanında, bu sahada kullanılan ekipmanların üretimi için sürekli araştırma ve yatırım yapmaktadır. EN-VER-Enerji Verimliliği- kapsamında ışık/aydınlatma mühendisliği alanında AR-GE çalışmalarına LED sistemlerini de katarak, akaryakıt istasyonlarının aydınlatılmasında ekonomik ve görsel anlamda yeni bir perspektif ve ivme kazandırırken, Ülke enerji verimliliği ve enerji sarfiyatını azaltıcı önlemlerde de başı çekmektedir.

TORA, akaryakıt istasyonlarının tank temizliği, elektrik tesisatı ve kontrollü topraklama ölçümleri, saha ve altyapı kontrol işlerini kapsayan koruyucu periyodik bakım ve inceleme işlerinin yanı sıra, gaz detektör sistemi montaj ve kalibrasyon işlerini de yapmaktadır.

TORA, içinde sosyal ve spor tesislerini de barındıran yaklaşık 3000 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanlı İstanbul Merkez binasında 135 personeli ve tüm Ülkeye yayılmış 34 bölge servisi ile yukarıda açıklanan hizmetleri vermekte ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Petrol ve Ürünleri,Mühendislik Hizmetleri

Firma web sitesi: www.torapetrol.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Kaza Sigortası
Erzak Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


Tora Petrol İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aktif Satış Sorumlusu Ankara TORA PETROL A.Ş.
Aktif Satış SorumlusuTORA PETROL A.Ş.
Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış odaklı, iletişim becerisi ve ikna yeteneği gelişmiş, Analitik düşünen, çözüm odaklı, öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sık seyahat engeli olmayan, Aktif sürüş deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar aranmaktadır. Ankara ve yakın illerde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... TORA PETROL A.Ş.
Elektrik MühendisiTORA PETROL A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun Ekip ve proje yönetebilecek niteliklerde,Seyahat engeli olmayan,Şehirlerarası Yoğun seyahat edebilenAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan30 yaşını aşmamış,Bay Mühendis arkadaşlar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Tora Petrol Ürün Müh Elektr Ve Elekt San Tic A.Ş.
Elektrik TeknisyeniTora Petrol Ürün Müh Elektr Ve Elekt San Tic A.Ş.
*Elektrik veya Elektrik/Elektronik lisesi veya MYO mezunu *Meslek lisesi diploması veya sertifikaya sahip*Şehirdışı seyahat engeli olmayan*Deneyimli veya yeni mezun*Tercihen Sürücü ehliyetine sahip*30 yaşını aşmamış*Askerliğini yapmış veya enaz 2 yıl tecilli*Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tesisat Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Tora Petrol Ürün Müh Elektr Ve Elekt San Tic A.Ş.
Mekanik Tesisat TeknisyeniTora Petrol Ürün Müh Elektr Ve Elekt San Tic A.Ş.
Meslek Liselerinin ilgili Bölümlerinden Mezun(Makine,Tesisat,Bakım-Onarım,vs.) Kaynak İşleri yapabilenGalvaniz ve PPRC montajında deneyimli30 yaşını aşmamışAskerliğini yapmışSürücü Ehliyetine sahip (Tercihen SRC belgesi olan)Şehirlerarası seyahat engeli olmayanBay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı