Sunar Özlem Gıda San. Ve Tic A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Yaklaşık 40 yıllık tecrübeyle, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Sunar Özlem un gıda sanayinin ve yem sektörünün öncü kuruluşlarındandır.

Dünyanın en verimli ovalarından ve Türkiye’nin önde gelen tarım alanlarından olan Çukurova Bölgesi’nde yetişen buğdayı işlemek amacıyla 1976 yılında kurulmuştur. Üretimine un ile başlayan Sunar Özlem, 1997 yılına gelindiğinde bölgede gelişen hayvancılığın artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sunar Özlem yem fabrikasını bünyesine katmıştır. 40 ton/saat kapasiteli Sunar yem fabrikası ile büyük ve küçükbaş hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek toz ve pelet normlarında doğal hayvan yemi üretimi yapılmaktadır. Sunar Grup bünyesindeki diğer üretim tesislerinden sağlanan hammadde ve içerikler sayesinde Sunar Yem, yılın 12 ayı aynı kalite, içerik ve özellikte yem üretir.

21.000 metrekare üretim alanına sahip olan Sunar Özlem’in 12.000 metrekare kapalı alanı ve 26.000 metreküp depolama alanı bulunmaktadır. Değişen ve gelişen teknolojiye paralel olan makineleri ve üretim parkuru nitelikli üretim bilinciyle birleştiğinden mutlu müşteriler topluluğu oluşturmaktadır.

Üretimdeki kalitesini TSE 9001:2000 Kalite güvence sistemleri ile belgelendirmiştir. Konusunda uzmanlaşmaya önem veren Sunar Özlem bünyesinde deneyimli Gıda Mühendisleri, Ziraat Mühendisleri, Teknikerler, Pazarlama ve Satış personeli çalışmaktadır.

Un grubunda ekmeklik, profesyonel ve raf grubu ürünlerini; fırınlar, gıda işletmeleri, restoranlar ve ev hanımlarının beğenisine sunan Sunar Özlem; yem grubunda ise küçükbaş, büyükbaş ve kanatlı hayvancılığın tüm gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelik ve kalitedeki yemleri ile bölgesinde en çok tercih edilen en büyük üç markadan birisidir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları,Yem Sanayi

Firma web sitesi: www.sunarozlem.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 14.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSunar Özlem Gıda San. Ve Tic A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.