Sunar Özlem Gıda San. Ve Tic A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Ürettiği un ve yem ürünleri ile sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Sunar Özlem, gıda ve yem sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. İstanbul Sanayi Odası tarafından Türkiye’nin sanayi devlerini sıralayan İSO İkinci 500 listesine girmeyi başaran Sunar Özlem, bu listede yükselişini sürdürmektedir.

Dünyanın en verimli ovalarından ve Türkiye’nin önde gelen tarım alanlarından olan Çukurova Bölgesi’nde yetişen buğdayı işlemek amacıyla 1976 yılında kurulan Sunar Özlem, Osmaniye’nin de ilk sanayi tesisleri arasında yer almaktadır. Üretimine un ile başlayan Sunar Özlem, 1997 yılına gelindiğinde bölgede gelişen hayvancılığın artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Sunar Özlem Yem Fabrikası’nı da bünyesine eklemiştir. Büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelikte toz ve pelet normlarında hayvan yemleri üreten Sunar Yem, Sunar Grup bünyesindeki diğer üretim tesislerinden sağladığı hammadde ve içerikler sayesinde yılın 12 ayı aynı kalite, içerik ve özellikte yem üretmektedir.

Bölgesinde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Sunar Özlem Un ve Sunar Yem, üretimdeki kalitesini TSE 9001:2000 kalite güvence sistemleri ile belgelendirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları,Yem Sanayi

Firma web sitesi: www.sunarozlem.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 14.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSunar Özlem Gıda San. Ve Tic A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.