ARMAGGAN KÜLTÜR TURİZM TİC VE SAN A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Türkçe'de hediye anlamına gelen armağan sözcüğünden esinlenerek ortaya çıkan ARMAGGAN, benzersiz tasarımlarla geleneksel teknikleri ustalıkla birleştirerek, el işçiliği ile mücevher, sanatsal obje, doğal boya tekstil, eşarp, deri ve ev tekstil ürünleri üretmektedir.

ARMAGGAN Koleksiyonları, sınırlı sayıda üretilen, nesilden nesile aktarılabilecek, zaman içinde daha da değerlenecek, kalıcı ve zamansız tasarımlardır. ARMAGGAN, seçkin koleksiyonlarını, “armağan etmek” isteyen zevk sahibi misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

ARMAGGAN’ın kuruluşu 2007 yılına uzanmaktadır. 2010 yılına kadar süren kapsamlı Ar-Ge çalışmalarının sonucunda bugün ARMAGGAN mağazalarında gördüğümüz mücevher, obje, tekstil ve deri tasarımlar unutulmaya yüz tutmuş el işçiliği teknikleri ile çağdaş dünyamıza armağan edilmek üzere hayat buluyor. ARMAGGAN Anadolu’nun ev sahipliği yaptığı farklı medeniyet ve kültürlerin bıraktığı sanatsal ve zanaatsal değerleri tamamiyle çağdaş tasarımlar aracılığı ile yerel istihdam ve yerel malzemeyi ön planda tutarak üretim yapan lüks bir tasarım markası.

Markanın kuruluş amacı arkasında yatan kültürel mirasın korunması kavramı Ortaköy’de bulunan ARMAGGAN Bosporus Suites konukevi ile yalı kültürünün günümüze yansımasını oluştururken, genç Türk sanatçı ve tasarımcıları desteklemek amacı ile ARMAGGAN Nuruosmaniye mağazasının üçüncü katında bulunan ARMAGGAN Art&Design Gallery genç sanatçıları desteklemek yeni ve yaratıcı fikirleri sanatseverlere yansıtmak amacıyla kurulmuştur. Bir tasarım ve üretim markası olan ARMAGGAN’ın içinde doğan ve tarihi yarımadada yeni bir çekim merkezi olmayı hedefleyen ARMAGGAN Art & Design Gallery’de yer alan eserlerin sergiler için özel olarak üretilmesi, galerinin ilke edindiği “bir proje alanı” olmak amacına hizmet eder.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.armaggan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Merkez


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)ARMAGGAN KÜLTÜR TURİZM TİC VE SAN A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Analiz Uzmanı İstanbul(Asya) ARMAGGAN A.Ş.
Analiz UzmanıARMAGGAN A.Ş.
Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen kimya sektöründe deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen HPLC ve Sem-EDX cihazları kullanabilen, İletişimi kuvvetli,güler yüzlü,dinamik,dış görünüşüne özen gösteren, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, Prezantabl,düzenli,programlı ve disiplinli çalışma niteliğine sahip, takipçi,Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı