Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993
BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 

          BAŞARAN GROUP
 
BAŞARAN GROUP; 1994 yılında ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyete başlayan,  Başaran Isı Sistemler Ltd. Şti. doğalgaz sektöründe elde etmiş olduğu başarılardan dolayı yükselişini sürdürmektedir.2009 yılında Başaran Su Arıtma Ltd. Şti.'yi kurarak AQUAMAB ve OLIMPIA markaları ile grup firması olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 
Merkezi Ankara'da bulunan firmamızın, 2.500 m²  merkez plaza, üretim tesisi, merkez lojistik depoları, eğitim salonları, infomobil tanıtım araçları, pazarlama - sevkiyat araçları, nitelikli mühendis kadrosu, tecrübeli teknik ekibi, deneyimli satış personeli ve kendisine bağlı bayisi, tabelalı teşhirli münhasır bayileri, bölge müdürlükleri ve yıllardır yükselen trendiyle sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 
BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ Ltd. Şti., 2016 yılında iklimlendirme sektöründe Dünya'nın 1 numarası olan DAIKIN A.Ş. ile iş birliğine girmiş olup, 5 bölge ve 45 ilde ısıtma distribütörlüğü , 3 bölge de soğutma ana bayiliği görevini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Ankara'da başlayan bayilik çalışmalarımız, zaman içerisinde İzmir, Kayseri, Samsun ve Adana şubelerimizin açılışı ile Türkiye geneline dağılmıştır. Kayseri, İzmir, Adana,Samsun Bölge ve lojistik depoları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Bu yapılanma ile geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak taleplere en kısa sürede cevap veriyoruz.
 
DAIKIN A.Ş. işbirliği ile 5 bölge de münhasır bayi showroomları oluşturularak, DAIKIN' in soğutma pazarındaki liderliğinin yanında ısıtma pazarında da en üst sıralarda ki hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.
Şu anda 100 adet münhasır bayi sözleşmesi yapılmış, 50 adedi kısa süre de bititilmiş olup, diğer bayilerimizin showroomlarının yapımı hızla devam etmektedir.Haziran 2017 sonu itibari ile bu sayı 150 adet olarak hedeflenmiştir.
 
Başaran Isı Sistemleri , bünyesinde bulundurduğu sektörde dünyaca tanınmış ve pazarda önemli paya sahip markalar ile bayilerine ve müşterilerine ısıtma-soğutma ve su arıtma sistemlerin de geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
 
Başaran Isı Sistemleri; bayileri, satış noktaları, inşaat firmaları, müteahhitler ve kooperatiflere çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve hedeflerini hep daha iyi hizmet ilkesiyle sürdürmektedir.
 
*Faaliyet Gösterilen İller;
 
Ankara Bölge: Ankara, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Konya, Karaman, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon, Bolu, Zonguldak
Kayseri Bölge: Kayseri, Sivas, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman, Yozgat
Samsun Bölge: Samsun, Sinop, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Amasya, Tokat, Karabük, Kastamonu, Bartın
İzmir Bölge: İzmir,Manisa, Balıkesir, Denizli, Uşak, Aydın, Muğla
Adana Bölge: Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Gaziantep

Faaliyet gösterdiği sektörler: Isıtma, Havalandırma ve Klima

Firma web sitesi: www.basaranisi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sorumlusu Kayseri Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Depo SorumlusuBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Dikkatli ve Disiplinli,Sevkiyat yapabilecek,E sınıfı ehliyete sahip,Askerliğini tamamlamış,Sorumluluk sahibi,Takım çalışmasına yatkın,Mal kabul ve sevk işlemlerinin yerine getirilmesiGiriş ve çıkışların resmi olarak kayıt altına alınması(Stok giriş ve irsaliyeli çıkışlar)Depo düzeninin sağlanması, stok kontrolleriTüm sevk, nakliye vs organizasyonlarının yapılması,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Pazarlama Elemanı Kayseri Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Satış Pazarlama ElemanıBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
*Tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun,* İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği yüksek,* Kendine güvenen, dinamik, prezantabl, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş,* Satış kapama konusunda kendisine güvenen, takipçi ve sonuç alma odaklı,* Girişimci, ikna kabiliyeti yüksek,* Takım ruhunu benimsemiş, ekip çalışmalarında başarılı,* Bilgisayar kullanabilen ve düzenli raporlama yapabilen,* Büyüme ve gelişme hızımıza ayak uyduracak,* Seyahat engeli olmayan,* Askerlikle ilişiği olmayan,* Aktif olarak araç kullanabilen,* Tercihen Kayseri'de ikamet eden ,Bay ve Bayan satış ve pazarlama elemanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi Adana Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Makine MühendisiBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Firmamızın , Adana Bölge Müdürlüğü'nde satış-pazarlama biriminde görevlendirilmek üzere35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyete sahip , aktif olarak araç kullanabilen, Autocad ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış(Erkek adaylar için), Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İş takibi yapabilen,iş teslim alabilen, tercihen malzeme tanıyan , Müşteri memnuniyetine önem veren ,güler yüzlü,letişimi kuvvetli,kendine güvenen,Adana'da ikamet eden, Sorumluluk sahibi,görüşlere açık olan Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Ankara Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Yönetici AsistanıBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
-YÖNETİCİYİ ASİSTE EDEBİLECEK,-TERCİHEN ÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNU, -BAYAN, -MS OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, -ÇOK GÜÇLÜ İLETİŞİM BECERİSİNE VE DİNAMİK YAPIYA SAHİP, -BECERİ VE SOSYAL İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, -GÜLER YÜZLÜ,PREZENTABL-EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, -KENDİNE GÜVENİ OLAN,İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK VE İŞ SONUÇLANDIRMA ODAKLI, -YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI DENEYİMİ OLAN
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİPARİŞ DEĞERLENDİRME, SATIŞ SORUMLUSU (OFİS İÇİ) Ankara Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
SİPARİŞ DEĞERLENDİRME, SATIŞ SORUMLUSU (OFİS İÇİ)Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Tercihen üniversite mezunuTicari programları bilen,özellikle Tiger programına hakim30 yaşına aşmamışSatış konusunda tecrübeliDiksiyonu düzgünUzun vadeli çalışmasına engeli olmayanAnkara'da ikamet edenİnsan ilişkileri kuvvetli,çalışkanİkna kabiliyeti yüksekMS Office programlarına hakimOfis içinde çalışabilecekBayan veya Bay satış sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı