Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993
BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. 

          BAŞARAN GROUP
 
BAŞARAN GROUP; 1994 yılında ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyete başlayan,  Başaran Isı Sistemler Ltd. Şti. doğalgaz sektöründe elde etmiş olduğu başarılardan dolayı yükselişini sürdürmektedir.2009 yılında Başaran Su Arıtma Ltd. Şti.'yi kurarak AQUAMAB ve OLIMPIA markaları ile grup firması olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 
Merkezi Ankara'da bulunan firmamızın, 2.500 m²  merkez plaza, üretim tesisi, merkez lojistik depoları, eğitim salonları, infomobil tanıtım araçları, pazarlama - sevkiyat araçları, nitelikli mühendis kadrosu, tecrübeli teknik ekibi, deneyimli satış personeli ve kendisine bağlı bayisi, tabelalı teşhirli münhasır bayileri, bölge müdürlükleri ve yıllardır yükselen trendiyle sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 
BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ Ltd. Şti., 2016 yılında iklimlendirme sektöründe Dünya'nın 1 numarası olan DAIKIN A.Ş. ile iş birliğine girmiş olup, 5 bölge ve 45 ilde ısıtma distribütörlüğü , 3 bölge de soğutma ana bayiliği görevini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Ankara'da başlayan bayilik çalışmalarımız, zaman içerisinde İzmir, Kayseri, Samsun ve Adana şubelerimizin açılışı ile Türkiye geneline dağılmıştır. Kayseri, İzmir, Adana,Samsun Bölge ve lojistik depoları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Bu yapılanma ile geldiğimiz noktada müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak taleplere en kısa sürede cevap veriyoruz.
 
DAIKIN A.Ş. işbirliği ile 5 bölge de münhasır bayi showroomları oluşturularak, DAIKIN' in soğutma pazarındaki liderliğinin yanında ısıtma pazarında da en üst sıralarda ki hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiştir.
Şu anda 100 adet münhasır bayi sözleşmesi yapılmış, 50 adedi kısa süre de bititilmiş olup, diğer bayilerimizin showroomlarının yapımı hızla devam etmektedir.Haziran 2017 sonu itibari ile bu sayı 150 adet olarak hedeflenmiştir.
 
Başaran Isı Sistemleri , bünyesinde bulundurduğu sektörde dünyaca tanınmış ve pazarda önemli paya sahip markalar ile bayilerine ve müşterilerine ısıtma-soğutma ve su arıtma sistemlerin de geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.
 
Başaran Isı Sistemleri; bayileri, satış noktaları, inşaat firmaları, müteahhitler ve kooperatiflere çözüm ortağı olmaya devam etmekte ve hedeflerini hep daha iyi hizmet ilkesiyle sürdürmektedir.
 
*Faaliyet Gösterilen İller;
 
Ankara Bölge: Ankara, Çankırı, Çorum, Kırıkkale, Konya, Karaman, Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Afyon, Bolu, Zonguldak
Kayseri Bölge: Kayseri, Sivas, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Kahramanmaraş, Kilis, Adıyaman, Yozgat
Samsun Bölge: Samsun, Sinop, Giresun, Ordu, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Amasya, Tokat, Karabük, Kastamonu, Bartın
İzmir Bölge: İzmir,Manisa, Balıkesir, Denizli, Uşak, Aydın, Muğla
Adana Bölge: Adana, Osmaniye, Hatay, Mersin, Gaziantep

Faaliyet gösterdiği sektörler: Isıtma, Havalandırma ve Klima

Firma web sitesi: www.basaranisi.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Elemanı İzmir Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Depo ElemanıBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
BAŞARAN ISI SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. BÜNYEMİZDE İZMİR ŞUBEDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; 40 yaşını aşmamış, E sürücü ehliyetine sahip, Güçlü iletişim becerisine ve dinamik bir yapıya sahip, Dış görünüşüne özen gösteren diksiyonu düzgün, Oto ehliyetine sahip ve aktif olarak araç(kamyon) kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, İzmir'de ikamet eden depo görevlisi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Başaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Satış MühendisiBaşaran Isı Sistemleri Ltd. Şti.
Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği veya İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi bölümlerinden mezun ,Isıtma -Soğutma ,Havalandırma ve Mekanik Tesisat konularında tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen , MS Office ,Autocad programlarını aktif kullanabilen , Sözlü iletişim becerisi kuvvetli ,ikna kabiliyeti yüksek , B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyumlu ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı